APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 1
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 2
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 3
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 4
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 5
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 6
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 7
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 8
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 9
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 10
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 11
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 12
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 13
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 14
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 15
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 16
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 17
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 18
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 19
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND
Calin Florin
Calin FlorinScrie pe WhatsApp
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 20
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 21
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 22
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 23
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 24
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 25
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 26
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 27
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 28
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 29
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 30
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 31
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 32
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 33
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 34
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 35
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 36
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 37
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND - 38
APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND
Calin Florin
Calin FlorinScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 38

APARTAMENT 2 CAMERE - OBOR FERDINAND

Ferdinand - Central - Obor, București
142.120 €3,024 EUR/mp~674 €/lună

Suprafață

47 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață47 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 2
StareÎn Construcție
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFerdinand - Central - Obor, București

Facilități

  • Complex rezidențial modern
  • Acces securizat și supraveghere video
  • Spații verzi și zone de relaxare
  • Locuri de joacă pentru copii
  • Parcări subterane și supraterane
  • Finisaje premium și compartimentări moderne
  • Lifturi moderne și acces facil
  • Comunitate exclusivistă și liniștită

Proximități

  • Piața Iancului și Foișorul de Foc
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Metrou Iancului și Obor
  • Școli, grădinițe și licee renumite
  • Mega Mall și Veranda Mall
  • Restaurante, cafenele și supermarketuri

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 2 camere în zona Obor Ferdinand București?

Un apartament cu 2 camere în zona Obor Ferdinand, București, costă 142.120 EUR pentru o suprafață de 47 mp. Prețul este competitiv pentru această zonă centrală, aproape de Piața Obor și bulevardul Ferdinand, fiind sub media apartamentelor noi cu facilități similare.

Merită să cumperi un apartament în zona Ferdinand Obor București?

Da, zona Ferdinand Obor din București este o alegere bună pentru achiziția unui apartament datorită accesului facil la mijloace de transport, proximității față de centre comerciale și a facilităților moderne oferite de complexele rezidențiale. Zona este apreciată pentru siguranță, spații verzi și infrastructură dezvoltată.