APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 1
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 2
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 3
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 4
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 5
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA
Emanuel Morariu
Emanuel MorariuScrie pe WhatsApp
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 6
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 7
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 8
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 9
APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA - 10
Vânzare
1 / 10

APARTAMENT 2 CAMERE 56.7 MP | ZONA FABRICA DE GLUCOZA

Floreasca, București
162.000 €164.000 €Preț Redus!2,857 EUR/mp

Tip

Apartament

Suprafață

56.7 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață56.7 m²
Băi1
EtajEtaj 4
StareFinisat
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFloreasca, București
COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE PREMIUM | ZONA FABRICA DE GLUCOZA FINISAJE INCLUSE Suprafata: 56.7 mp Suprafata balcon: 12.8 mp Etaj: 4 Proximități: Metrou Aurel Vlaicu Promenada Mall Mega Image în apropiere Școala MuseArt Academy Facilități: Parcare subterană și la parter Boxe de depozitare disponibile Spații comerciale la parter Circulație verticală prin lifturi și scări Structură anti-seism din beton armat Zidărie din cărămidă și BCA Ytong, compartimentări de calitate Termosistem cu polistiren ignifugat de 10 cm Hidroizolații premium (Bauder / Soprema) Tâmplărie PVC pe toată înălțimea camerelor – lumină naturală maximă Usi metalice antiefracție + uși interioare cu închidere magnetică Încălzire în pardoseală Parchet laminat + gresie porțelanată în băi și bucătării Centrală termică individuală + termostat inteligent wireless Ventilație mecanizată în băi cu clapetă anti-retur Generator electric pentru lifturi și instalații esențiale Acces controlat cu interfon și card de proximitate Cablare fibră optică pentru internet și TV Sistem electric cu cablaj din cupru și circuite separate Modul Smart Home (iluminat, încălzire, senzori, alarmă, control de la distanță) Clădire racordată la rețeaua publică de apă, cu grupuri de pompare dedicate Rezervoare tampon pentru alimentare constantă cu apă potabilă