Proprietate Premium
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 1
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 2
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 3
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 4
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 5
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 6
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 7
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 8
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 9
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 10
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE
Aurel Ungureanu
Aurel UngureanuScrie pe WhatsApp
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 11
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 12
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 13
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 14
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 15
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 16
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 17
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 18
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE  - 19
DUPLEX HERASTRAU -  5 CAMERE
Aurel Ungureanu
Aurel UngureanuScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 19
Premium

DUPLEX HERASTRAU - 5 CAMERE

Herăstrău, București
780.000 €3,197 EUR/mp~3,698 €/lună

Tip

Duplex

Camere

5

Suprafață

244 mp

Băi

3

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateDuplex
Suprafață244 m²
Camere5
Băi3
EtajEtaj 6
StareMobilat
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieHerăstrău, București

Detalii

  • 2 locuri de parcare – 30.000€ / loc
  • 5 camere spațioase
  • 3 băi complet utilate
  • Suprafață construită: 244 mp
  • Terasă generoasă: 40 mp
  • Compartimentare eficientă și luminoasă
  • Finisaje premium
  • Ideal pentru rezidență exclusivistă sau investiție
  • Duplex situat într-una dintre cele mai apreciate zone din nordul Bucureștiului

Proximități

  • Parc Herăstrău la câțiva pași
  • Acces rapid către Șoseaua Nordului și DN1
  • Restaurante premium și cafenele în proximitate
  • Apropiere de Le Club, Pescăruș și zona de promenadă
  • Acces rapid către Aeroport Henri Coandă – ~15 minute
  • Băneasa Shopping City – ~10 minute
  • Școli și grădinițe internaționale în zonă
  • Acces facil către zona de business Aviatorilor – Pipera
  • Centre sportive și wellness în apropiere
  • Zonă exclusivistă și liniștită
  • Acces rapid către Piața Charles de Gaulle
  • Stații STB și acces facil către metrou Aurel Vlaicu / Aviatorilor

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament de tip duplex în zona Herăstrău, București?

Un duplex cu 5 camere în zona Herăstrău, București, are un preț de 780.000 EUR pentru o suprafață construită de 244 mp. Acest preț reflectă finisajele premium, terasa generoasă de 40 mp și cele două locuri de parcare disponibile contra cost. Zona Herăstrău este una dintre cele mai exclusiviste din nordul Capitalei, iar prețul se situează peste media pieței pentru apartamente similare.