Vânzare
Click pentru a mări

+5 fotografii
Premium
Apartament 2 camere Floreasca, Bucuresti
Floreasca, București
757.370 €6,823 EUR/mp~3,590 €/lună
Suprafață
111 mp
Băi
1
Detalii Proprietate
Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață111 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 5
StareÎn Construcție
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFloreasca, București
COMISION 0%
Apartament superb de 2 camere, situat în Floreasca.
Suprafață construită totală: 111 mp
Suprafață terasă: 20,6 mp
Proximități
- Promenada Mall
- La 6 minute de metrou Aurel Vlaicu
- Parcul Floreasca
- Lacul Floreasca
- La 4 minute de zona de business Aviației
Facilități
- Parcare subterană
- Finisaje premium
- Sistem de încălzire radiantă în pardoseală
- Tehnologie nZEB și izolație superioară pentru economisirea energiei
- Încălzire prin pardoseală
- Sisteme moderne de climatizare
- Finisaje premium și design interior de excepție
- Arhitectură semnată de MonoConcept
- Lifturi moderne
- Supraveghere video, acces securizat, interfon
Despre zona Floreasca, București
Floreasca este o zonă rezidențială căutată din București, cu acces la infrastructură modernă, transport public și facilități urbane. Proprietățile din Floreasca sunt apreciate pentru localizarea strategică și calitatea construcțiilor noi.
Apartament cu 2 camere, 111 mp — disponibilă de vânzare în Floreasca. Agent responsabil: Andreea Nicolae.
Proprietăți Similare
Vânzare HOT
Vânzare HOT
Vânzare HOT
Vânzare HOT
137.000 €1,384 €/mp~649 €/lună
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA - SPATII VERZI
Pipera, București
Apartament3cam99mp
Vânzare HOT