For Sale
Click pentru a mări

+12 fotografii
3 ROOMS – PIPERA – NEW COMPLEX - ENERGY EFFICIENCY
Pipera, București
276.225 €324.971 €Price Reduced!1,879 EUR/sqm
Type
Apartment
Bedrooms
3
Area
147 sqm
Bathrooms
2
Property Details
TransactionFor Sale
Property TypeApartment
Area147 m²
Bedrooms3
Bathrooms2
FloorGround Floor
ConditionFinished
Build TypeNew Build
LocationPipera, București
COMISION 0%
Suprafață: 147 mp
Suprafață grădină: 36 mp
Etaj: Parter
Facilități
- Sistem de încălzire și răcire geotermal
- Încălzire în pardoseală
- Răcire cu ventiloconvectoare
- Control individual al temperaturii
- Panouri solare pe acoperiș
- Izolație termică și fonică premium
- Ferestre din aluminiu cu geam tripan
- Sistem smart home (opțional)
- Finisaje interioare și exterioare premium
- Plafon înalt
- Lift Schindler
- Videointerfon
- Stații de încărcare pentru mașini electrice
- Parcare subterană și supraterană
Proximitate
- Școli internaționale: American School of Bucharest, Mark Twain, British School
- Grădinițe private: Kinderland, Genesis College
- Centre de afaceri: Pipera Plaza, Globalworth Campus
- Centre comerciale: Promenada Mall, Băneasa Shopping City
- Supermarketuri: Lidl, Mega Image, Carrefour
Old Price
324,971 €
Savings
-48,746 €
Discount
-15%
About Pipera, București
Pipera is a sought-after residential area in București, offering excellent access to modern infrastructure, public transport and urban amenities. Properties in Pipera are valued for their strategic location and quality of new construction.
Apartment with 3 bedrooms, 147 sqm — available for sale in Pipera. Listed by agent: Magda Alexandrescu.