Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT174.000 €+VAT2,504 €/sqm~825 €/mo2 camere 70 mp | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament2bd69.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT174.000 €+VAT2,504 €/sqm~825 €/mo2 camere lux | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament2bd69.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT170.000 €+VAT2,519 €/sqm~806 €/mo2 camere premium | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament2bd67.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT165.000 €+VAT2,481 €/sqm~782 €/mo2 CAMERE LUX| FABRICA DE GLUCOZAFloreasca, BucureștiApartament2bd66.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT159.500 €+VAT2,927 €/sqm~756 €/mo2 CAMERE PREMIUM | FABRICA DE GLUCOZAFloreasca, BucureștiApartament2bd54.5sqm1bath
Nicolae CalestroWhatsApp1/4For Sale HOT190.000 €+VAT2,754 €/sqm~901 €/mo2 CAMERE MOBILAT - FLOREASCA - METROU - BLOC NOUFloreasca, BucureștiApartament2bd69sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT358.000 €+VAT3,275 €/sqm~1,697 €/moAPARTAMENT 3 CAMERE 109 MP | FLOREASCAFloreasca, BucureștiApartament3bd109.3sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT268.796 €+VAT2,026 €/sqm~1,274 €/mo3 camere 132 mp | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament3bd132.7sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-14%1213.000 €247.000 €+VAT2,385 €/sqmApartament 3 camere premium| FloreascaFloreasca, BucureștiApartament3bd89.3sqm2baths
For Sale HOT-1%240.000 €242.000 €+VAT2,397 €/sqmPENTHOUSE 100 SQM | GLUCOZA FACTORYFloreasca, BucureștiPenthouse2bd100.11sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT218.600 €+VAT2,277 €/sqm~1,036 €/moApartament 3 camere | FloreascaFloreasca, BucureștiApartament3bd96sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT213.055 €+VAT2,293 €/sqm~1,010 €/mo3 camere premium | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament3bd92.9sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT213.055 €+VAT2,293 €/sqm~1,010 €/moApartament 3 camere | Fabrica de GlucozaFloreasca, BucureștiApartament3bd92.9sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-9%178.000 €195.000 €+VAT2,705 €/sqm2-room apartment | Glucose Factory | New buildingFloreasca, BucureștiApartament2bd65.8sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%196.900 €198.900 €+VAT2,661 €/sqmVânzare apartament 2 camere | Complex de lux | FloreascaFloreasca, BucureștiApartament2bd74sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%199.000 €201.000 €+VAT2,689 €/sqm2 rooms, premium complex | Glucoză FactoryFloreasca, BucureștiApartament2bd74sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT188.900 €+VAT2,929 €/sqm~895 €/moPremium 2-room furnished apartment | Glucose FactoryFloreasca, BucureștiApartament2bd64.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%188.000 €190.000 €+VAT3,322 €/sqm2 camere mobilate în Fabrica de Glucoză – locație premiumFloreasca, BucureștiApartament2bd56.6sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%184.000 €186.000 €+VAT2,767 €/sqm2 CAMERE MOBILATE | FABRICA DE GLUCOZAFloreasca, BucureștiApartament2bd66.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%186.000 €188.000 €+VAT2,756 €/sqm 2 CAMERE | ZONA FABRICA DE GLUCOZAFloreasca, BucureștiApartament2bd67.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%180.000 €182.000 €+VAT2,609 €/sqm2 ROOMS | GLUCOZA FACTORY AREAFloreasca, BucureștiApartament2bd69sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%180.000 €182.000 €+VAT2,609 €/sqm2-ROOM APARTMENT NEW COMPLEX | GLUCOZA FACTORY AREAFloreasca, BucureștiApartament2bd69sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%172.000 €174.000 €+VAT2,515 €/sqm2-ROOM APARTMENT | FLOREASCAFloreasca, BucureștiApartament2bd68.4sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%172.000 €174.000 €+VAT2,730 €/sqm2 ROOMS FOR SALE | GLUCOZA FACTORY AREAFloreasca, BucureștiApartament2bd63sqm1bath