Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT230.000 €+VAT3,108 €/sqm~1,090 €/mo2-ROOM APARTMENT - 74SQM - FLOREASCA - 0% COMMISSIONFloreasca - Aviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd74sqm1bath
Dinu ToderascuWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-7%419.000 €451.814 €+VAT4,566 €/sqmSpacious 4-room apartment | Floreasca | Park, lake, Promenada MallFloreasca - Aviației, BucureștiApartament3bd91.77sqm2baths
Olesea KrolenkoWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-2%869.000 €890.000 €+VAT6,035 €/sqm4 ROOMS - NEW BUILDING - PROMENADA MALLFloreasca - Aviației, BucureștiApartament4bd144sqm3baths
Aurel UngureanuWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-7%699.000 €750.000 €+VAT4,923 €/sqmFLOREASCA - 4 ROOMS - 142SQM - PROMENADA MALLFloreasca - Aviației, BucureștiApartament4bd142sqm3baths
Liviu Ailincai WhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-4%659.000 €690.000 €+VAT4,707 €/sqm4 ROOMS - FLOREASCA - NEWLY COMPLETED DEVELOPMENTFloreasca - Aviației, BucureștiApartament4bd140sqm3baths
Dinu ToderascuWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-19%344.000 €423.103 €+VAT3,739 €/sqmPROMENADE - 3 ROOMS - 0% COMMISSION - LUXURYFloreasca - Aviației, BucureștiApartament3bd92sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-5%299.000 €315.000 €+VAT4,463 €/sqmPROMENADA MALL - 2 ROOMS - NEWLY COMPLETED BUILDINGFloreasca - Aviației, BucureștiApartament2bd67sqm1bath
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale HOT301.221 €+VAT4,781 €/sqm~1,428 €/mo2-ROOM APARTMENT - FLOREASCA - SWIMMING POOL - 0% COMMISSIONFloreasca - Aviației, BucureștiApartament2bd63sqm1bath
Olesea KrolenkoWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-10%259.000 €286.945 €+VAT6,023 €/sqm2 ROOMS - NEWLY COMPLETED BUILDING - NEXT TO PROMENADAFloreasca - Aviației, BucureștiApartament2bd43sqm1bath
Aurel UngureanuWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM415.000 €4,226 €/sqm~1,967 €/mo3-Room Penthouse – Belvedere ResidenceFloreasca, BucureștiPenthouse3bd98.2sqm2baths
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM807.252 €+VAT3,203 €/sqm~3,827 €/mo3-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament3bd252sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM827.862 €+VAT5,534 €/sqm~3,924 €/mo3-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament3bd149.6sqm2baths
Liviu Ailincai WhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM725.926 €+VAT4,301 €/sqm~3,441 €/mo3-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament3bd168.8sqm2baths
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM678.366 €+VAT4,717 €/sqm~3,216 €/mo3-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament3bd143.8sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM629.712 €+VAT6,512 €/sqm~2,985 €/mo2-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament2bd96.7sqm1bath
Dinu ToderascuWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM643.671 €+VAT6,311 €/sqm~3,051 €/mo2-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament2bd102sqm1bath
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE PREMIUM514.910 €+VAT6,094 €/sqm~2,441 €/mo2-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament2bd84.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale EXCLUSIVE481.747 €+VAT4,723 €/sqm~2,284 €/mo2-room apartment Floreasca, BucharestFloreasca, BucureștiApartament2bd102sqm1bath