Alexandru PopaWhatsApp1/4For Sale HOT175.900 €+VAT2,531 €/sqm~834 €/mo2-ROOM APARTMENT IN NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd69.5sqm1bath
Alexandru FloreaWhatsApp1/4For Sale HOT175.900 €2,606 €/sqm~834 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd67.5sqm1bath
Ionut NeculaWhatsApp1/4For Sale HOT175.900 €+VAT2,531 €/sqm~834 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd69.5sqm1bath
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale HOT175.900 €+VAT2,606 €/sqm~834 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd67.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT174.000 €+VAT3,187 €/sqm~825 €/mo2 ROOMS WITH PREMIUM FINISHES | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd54.6sqm1bath
Mihaela AndronacheWhatsApp1/4For Sale HOT173.000 €+VAT2,489 €/sqm~820 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd69.5sqm1bath
Raluca VlaicuWhatsApp1/4For Sale HOT173.000 €+VAT249 €/sqm~820 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd695sqm1bath
Ciprian PuiuWhatsApp1/4For Sale HOT172.000 €+VAT2,515 €/sqm~815 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd68.4sqm1bath
Vasila CheluWhatsApp1/4For Sale HOT172.000 €+VAT2,734 €/sqm~815 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd62.9sqm1bath
Alexandru PopaWhatsApp1/4For Sale HOT172.000 €+VAT2,515 €/sqm~815 €/mo2 ROOMS 68 SQM | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd68.4sqm1bath
Alexandru FloreaWhatsApp1/4For Sale HOT172.000 €+VAT2,614 €/sqm~815 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAFabrica De Glucoza - Aviației, BucureștiApartament65.8sqm1bath
Ionut NeculaWhatsApp1/4For Sale HOT171.960 €+VAT2,734 €/sqm~815 €/mo2 ROOMS NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament62.9sqm1bath
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale HOT168.000 €+VAT2,489 €/sqm~796 €/mo2 ROOMS - 67 SQM | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd67.5sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT168.000 €+VAT3,077 €/sqm~796 €/mo2-ROOM APARTMENT IN NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAAviației - Fabrica De Glucoza, BucureștiApartament2bd54.6sqm1bath
Raluca VlaicuWhatsApp1/4For Sale HOT165.000 €+VAT2,481 €/sqm~782 €/mo2 ROOMS PREMIUM FINISHES | FABRICA DE GLUCOZAFabrica De Glucoza - Aviației, BucureștiApartament2bd66.5sqm1bath
Mihaela AndronacheWhatsApp1/4For Sale HOT-5%1154.000 €162.000 €+VAT2,610 €/sqm2 ROOMS – PREMIUM FINISHES | FABRICA DE GLUCOZAFabrica De Glucoza - Aviației, BucureștiApartament2bd59sqm1bath
Ciprian PuiuWhatsApp1/4For Sale HOT162.000 €+VAT2,857 €/sqm~768 €/mo2-ROOM APARTMENT IN NEW COMPLEX | FABRICA DE GLUCOZAFabrica De Glucoza - Aviației, BucureștiApartament2bd56.7sqm1bath
Vasila CheluWhatsApp1/4For Sale HOT159.000 €+VAT2,488 €/sqm~754 €/mo2-ROOM APARTMENT FOR SALE | FABRICA DE GLUCOZAFabrica De Glucoza - Aviației, BucureștiApartament2bd63.9sqm1bath
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM-10%1495.000 €550.000 €+VAT3,056 €/sqm4 ROOMS - FLOREASCA - NEW BUILDING - 59SQM BALCONYAviației - Fabrica De Glucoza - Floreasca, BucureștiApartament4bd162sqm3baths
Ciprian PuiuWhatsApp1/4For Sale HOT PREMIUM1280.000 €+VAT3,294 €/sqm~1,327 €/mo3 ROOMS - FABRICA DE GLUCOZA - NEW BUILDING - 21SQM BALCONYAviației - Fabrica De Glucoza - Floreasca, BucureștiApartament3bd85sqm2baths
Iulia ZurbalicWhatsApp1/4For Sale HOT-6%185.000 €196.010 €+VAT2,846 €/sqm2 ROOMS - FLOREASCA - PREMIUM FINISHESFabrica De Glucoza - Aviației - Floreasca, BucureștiApartament2bd65sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT397.000 €+VAT3,642 €/sqm~1,882 €/moPENTHOUSE | 109SQM | GLUCOZA FACTORYFloreasca, BucureștiApartament3bd109sqm2baths
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%12174.000 €176.000 €+VAT3,164 €/sqm2 ROOMS - NORTH FACING - GLUCOZA FACTORYFloreasca, BucureștiApartament2bd55sqm1bath
Andreea NicolaeWhatsApp1/4For Sale HOT-1%13168.000 €170.000 €+VAT3,055 €/sqm2-ROOM APARTMENT - GLUCOZA FACTORYFloreasca, BucureștiApartament2bd55sqm1bath