Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 1
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 2
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 3
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 4
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 5
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 6
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti
Cristina Dumitriu
Cristina DumitriuScrie pe WhatsApp
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 7
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 8
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 9
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 10
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 11
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti - 12
Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti
Cristina Dumitriu
Cristina DumitriuScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 12

Apartament 1 camere Tei, Central, Bucuresti

Tei - Central, București
112.385 €2,676 EUR/mp~533 €/lună

Tip

Apartament

Camere

1

Suprafață

42 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață42 m²
Camere1
Băi1
EtajEtaj 2

• Zona Tei și Lacul Tei
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Parcul Tei și Parcul Circului
  • Școli și grădinițe în apropiere
  • Supermarketuri și centre comerciale
  • Restaurante și cafenele
  • Acces facil către mijloace de transport
  • Aproape de zona de business Pipera

Acest complex rezidențial oferă un stil de viață modern, cu facilități de top și acces rapid către punctele de interes ale orașului.

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 1 cameră în zona Tei, Central, București?

Un apartament cu 1 cameră în zona Tei, Central, București, are un preț de 112.385 EUR pentru o suprafață de 42 mp. Acest preț este competitiv pentru zona centrală a Capitalei, fiind sub media apartamentelor noi din București. Proprietatea se află într-un complex rezidențial modern, aproape de Parcul Tei și facilități urbane.

Merită să cumperi un apartament în zona Tei, Central, București?

Da, zona Tei, Central, București, este o alegere excelentă pentru achiziția unui apartament datorită accesului rapid către centrul orașului și facilităților moderne. Complexul oferă finisaje premium, securitate sporită și spații verzi, fiind potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. În apropiere se află Parcul Tei, universități și centre comerciale.