2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 1
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 2
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 3
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 4
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 5
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 6
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 7
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 8
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN
Florentina Danila
Florentina DanilaScrie pe WhatsApp
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 9
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 10
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 11
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 12
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 13
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 14
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 15
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN - 16
2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN
Florentina Danila
Florentina DanilaScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 16

2 CAMERE - NORDUL CAPITALEI - COMPLEX REZIDENȚIAL MODERN

Pipera, București
149.000 €2,980 EUR/mp~706 €/lună

Suprafață

50 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață50 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 2
StareFinisat
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațiePipera, București

Ansamblu rezidențial premium cu regim redus de înălțime, amplasat într-una dintre cele mai apreciate zone din nordul Capitalei, aproape de pădure, școli internaționale și principalele centre de business din Pipera – Aviației.

Proiectul este conceput pentru un stil de viață modern și echilibrat, oferind intimitate, confort și facilități premium integrate într-o comunitate exclusivistă.

Caracteristici generale

  • 9 corpuri de clădire cu regim mic de înălțime
  • 140 apartamente moderne: studio, 2, 3 și 4 camere
  • 22 tipuri de compartimentări eficiente
  • Arhitectură contemporană și design modern-minimalist
  • Spații verzi și parc interior amenajat

Facilități premium

  • Servicii concierge dedicate rezidenților
  • Sală de fitness în cadrul complexului
  • Loc de joacă pentru copii
  • Concept Store Mega Image, restaurante și cafenea
  • Spații comerciale integrate: farmacie, cabinet medical, bancă, salon, spălătorie
  • Parcări subterane cu lumină naturală și stații pentru încărcare electrică
  • Spații dedicate pentru biciclete, trotinete și cărucioare

Confort și funcționalitate

  • Câte 2 lifturi pentru fiecare scară
  • Acces securizat și circulații moderne
  • Comunitate liniștită, orientată către confort și siguranță
  • Concept rezidențial construit în jurul spațiilor verzi și socializării