APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 1
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 2
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 3
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 4
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 5
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 6
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 7
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 8
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 9
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 10
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 11
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 12
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 13
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 14
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 15
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 16
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 17
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 18
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 19
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND
Georgeta Dontu
Georgeta DontuScrie pe WhatsApp
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 20
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 21
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 22
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 23
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 24
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 25
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 26
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 27
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 28
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 29
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 30
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 31
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 32
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 33
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 34
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 35
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 36
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 37
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND - 38
APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND
Georgeta Dontu
Georgeta DontuScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 38

APARTAMENT 2 CAMERE - CENTRU FERDINAND

Ferdinand - Central - Obor, București
184.200 €3,759 EUR/mp~873 €/lună

Suprafață

49 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață49 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 2
StareÎn Construcție
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFerdinand - Central - Obor, București

Facilități

  • Complex rezidențial modern
  • Acces securizat și supraveghere video
  • Spații verzi și zone de relaxare
  • Locuri de joacă pentru copii
  • Parcări subterane și supraterane
  • Finisaje premium și compartimentări moderne
  • Lifturi moderne și acces facil
  • Comunitate exclusivistă și liniștită

Proximități

  • Piața Iancului și Foișorul de Foc
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Metrou Iancului și Obor
  • Școli, grădinițe și licee renumite
  • Mega Mall și Veranda Mall
  • Restaurante, cafenele și supermarketuri
  • Mijloace de transport STB
  • Parcuri și zone de recreere

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 2 camere în zona Ferdinand, București?

Un apartament cu 2 camere în zona Ferdinand, București, are un preț de 184.200 EUR pentru o suprafață de 49 mp, conform ofertei actuale. Această sumă reflectă finisajele premium și facilitățile moderne ale complexului rezidențial, fiind comparabilă cu prețurile din zonele centrale precum Obor sau Piața Iancului.

Merită să cumperi un apartament în zona Ferdinand, București?

Da, zona Ferdinand din București este considerată o alegere bună pentru achiziția unui apartament datorită accesului rapid către centrul orașului, proximității față de Obor și facilităților moderne ale complexurilor rezidențiale. Investiția este susținută de infrastructura dezvoltată, securitatea sporită și spațiile verzi din zonă.