APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 1
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 2
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 3
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 4
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 5
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 6
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 7
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 8
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 9
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 10
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 11
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 12
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 13
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 14
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 15
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA
Sorina Chirila
Sorina ChirilaScrie pe WhatsApp
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 16
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 17
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 18
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 19
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 20
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 21
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 22
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 23
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 24
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 25
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 26
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 27
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 28
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 29
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA  - 30
APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA
Sorina Chirila
Sorina ChirilaScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 30

APARTAMENT 3 CAMERE - PIPERA

Pipera, București
145.000 €1,272 EUR/mp~687 €/lună

Tip

Apartament

Camere

3

Suprafață

114 mp

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață114 m²
Camere3
EtajEtaj 4
StareFinisat
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațiePipera, București

Facilități

  • Apartamente moderne cu compartimentări eficiente
  • Finisaje premium și materiale de calitate
  • Încălzire în pardoseală
  • Terase și grădini pentru anumite unități
  • Locuri de parcare dedicate
  • Zone verzi și spații de relaxare
  • Loc de joacă pentru copii
  • Acces securizat în ansamblu
  • Comunitate rezidențială liniștită, cu regim redus de înălțime
  • Infrastructură modernă și alei pietonale amenajate

Proximități

  • Aproape de centrul comercial Pipera Plaza
  • Acces rapid către Promenada Mall
  • În apropiere de Pădurea Băneasa
  • Conectare facilă către zona de business Pipera – Barbu Văcărescu
  • Aproape de școli și grădinițe private (American School, Olga Gudynn, British School)
  • Acces rapid către supermarketuri și restaurante
  • Legături rapide către DN1 și Autostrada A3
  • Aproape de Aeroportul Henri Coandă
  • Acces facil către mijloace de transport și stații STB
  • La câteva minute de centre fitness, clinici și servicii comerciale

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 3 camere în Pipera, București?

Un apartament cu 3 camere în Pipera, București, are un preț de 145.000 EUR pentru o suprafață de 114 mp, conform ofertei actuale. Acest preț este competitiv pentru zonă, fiind sub media apartamentelor noi cu facilități moderne. Pipera este recunoscută pentru accesul rapid către școli internaționale, centre de afaceri și zone verzi.