Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 1
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 2
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 3
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 4
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 5
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 6
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Vasila Chelu
Vasila CheluScrie pe WhatsApp
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 7
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 8
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 9
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 10
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 11
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 12
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Vasila Chelu
Vasila CheluScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 12

Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti

Tei - Central, București
163.940 €2,688 EUR/mp~777 €/lună

Suprafață

61 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață61 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 2

• Zona Tei și Lacul Tei
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Parcul Tei și Parcul Circului
  • Școli și grădinițe în apropiere
  • Supermarketuri și centre comerciale
  • Restaurante și cafenele
  • Acces facil către mijloace de transport
  • Aproape de zona de business Pipera

Acest complex rezidențial oferă un stil de viață modern, cu facilități premium și o comunitate exclusivistă, situat într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes din București.

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 2 camere în zona Tei, București?

Un apartament cu 2 camere în zona Tei, București, are un preț de 163.940 EUR pentru o suprafață de 61 mp, conform ofertei actuale. Această valoare este competitivă pentru zona centrală, unde prețurile pot varia în funcție de facilități și finisaje. Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial modern, cu acces rapid către Parcul Tei și alte puncte de interes.