Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 1
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 2
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 3
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 4
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 5
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 6
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Cristina Dumitriu
Cristina DumitriuScrie pe WhatsApp
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 7
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 8
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 9
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 10
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 11
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 12
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Cristina Dumitriu
Cristina DumitriuScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 12

Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti

Tei - Central, București
160.828 €2,773 EUR/mp~762 €/lună

Suprafață

58 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață58 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 3

• Zona Tei și Lacul Tei
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Parcul Tei și Parcul Circului
  • Școli și grădinițe în apropiere
  • Supermarketuri și centre comerciale
  • Restaurante și cafenele
  • Acces facil către mijloace de transport
  • Aproape de zona de business Pipera

Acest complex rezidențial oferă un stil de viață modern, cu facilități de top și acces rapid către principalele puncte de interes din București. Ideal pentru cei care caută confort, siguranță și o comunitate selectă.

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 2 camere în zona Tei, Central, București?

Un apartament cu 2 camere în zona Tei, Central, București, are un preț de 160.828 EUR pentru o suprafață de 58 mp. Acest preț este competitiv pentru zona centrală, unde media apartamentelor similare este adesea mai ridicată. Proprietatea se află într-un complex rezidențial modern, aproape de Parcul Tei și facilități urbane importante.