Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 1
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 2
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 3
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 4
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 5
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 6
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Paul Dobrescu
Paul Dobrescu Scrie pe WhatsApp
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 7
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 8
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 9
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 10
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 11
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti - 12
Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti
Paul Dobrescu
Paul Dobrescu Scrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 12

Apartament 2 camere Tei, Central, Bucuresti

Tei - Central, București
185.738 €2,692 EUR/mp~880 €/lună

Suprafață

69 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață69 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 2

• Zona Tei și Lacul Tei
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Parcul Tei și Parcul Circului
  • Școli și grădinițe în apropiere
  • Supermarketuri și centre comerciale
  • Restaurante și cafenele
  • Acces facil către mijloace de transport
  • Aproape de zona de business Pipera

Descoperă un complex rezidențial modern, cu apartamente spațioase, finisaje de calitate și facilități premium, situat într-o zonă liniștită, aproape de punctele de interes din București.

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 2 camere în zona Tei, Central, București?

Un apartament cu 2 camere în zona Tei, Central, București, are un preț de 185.738 EUR pentru o suprafață de 69 mp. Acest preț este competitiv pentru un complex rezidențial modern cu finisaje premium, comparativ cu media zonei. Zona Tei este apreciată pentru accesul rapid către centrul orașului și facilitățile moderne.

Merită să cumperi un apartament în zona Tei, Central, București?