3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 1
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 2
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 3
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 4
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 5
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 6
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 7
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 8
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 9
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 10
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 11
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 12
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 13
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 14
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 15
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 16
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ
Mihaela Andronache
Mihaela AndronacheScrie pe WhatsApp
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 17
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 18
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 19
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 20
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 21
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 22
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 23
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 24
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 25
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 26
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 27
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 28
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 29
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 30
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ - 31
3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ
Mihaela Andronache
Mihaela AndronacheScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 31

3 CAMERE – PROMENADA – ÎNCĂLZIRE ÎN PARDOSEALĂ

Aviatiei - Floreasca, București
203.750 €2,579 EUR/mp~966 €/lună

Tip

Apartament

Camere

3

Suprafață

79 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață79 m²
Camere3
Băi1
EtajEtaj 4

• Teren de sport și sală de fitness
  • Școală și grădiniță în cadrul complexului
  • Cafenea și spații comerciale
  • Supermarket și farmacii în proximitate
  • Centru de estetică corporală și wellness
  • Complex rezidențial cu circuit închis și acces securizat
  • Servicii de concierge la intrare
  • Uși securizate pentru apartamente
  • Holuri și recepție cu design premium
  • Încălzire centralizată cu contorizare individuală
  • Încălzire în pardoseală
  • Climatizare inteligentă cu AI
  • Sistem Smart Home
  • Fațadă ventilată
  • Finisaje premium și spații vitrate mari

Proximități

  • La câteva minute de zona de birouri Pipera
  • Aproape de Promenada Mall
  • Acces rapid către Parcul Herăstrău
  • În apropierea sediilor unor companii importante din România
  • Aproape de centre comerciale și supermarketuri
  • Acces facil către centre educaționale și grădinițe
  • În proximitatea centrelor wellness și fitness
  • Conectare rapidă la principalele artere de circulație din Pipera
  • Aproape de restaurante, cafenele și farmacii
  • Acces rapid către instituții importante și puncte de interes din nordul Bucureștiului