Apartament 3 camere | Floreasca - 1
Apartament 3 camere | Floreasca - 2
Apartament 3 camere | Floreasca - 3
Apartament 3 camere | Floreasca - 4
Apartament 3 camere | Floreasca - 5
Apartament 3 camere | Floreasca - 6
Apartament 3 camere | Floreasca
Nicolae Calestro
Nicolae CalestroScrie pe WhatsApp
Apartament 3 camere | Floreasca - 7
Apartament 3 camere | Floreasca - 8
Apartament 3 camere | Floreasca - 9
Apartament 3 camere | Floreasca - 10
Apartament 3 camere | Floreasca - 11
Apartament 3 camere | Floreasca - 12
Apartament 3 camere | Floreasca
Nicolae Calestro
Nicolae CalestroScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 12

Apartament 3 camere | Floreasca

Floreasca, București
218.600 €2,277 EUR/mp~1,036 €/lună

Tip

Apartament

Camere

3

Suprafață

96 mp

Băi

2

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață96 m²
Camere3
Băi2
EtajEtaj 2
StareVarianta Albă
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFloreasca, București

COMISION 0%

APARTAMENT 3 CAMERE PREMIUM | ZONA FABRICA DE GLUCOZĂ

  • Suprafață: 96 mp
  • Suprafață balcon: 10.3 mp
  • Etaj: 2

• Spații comerciale la parter
  • Circulație verticală prin lifturi și scări
  • Structură anti-seism din beton armat
  • Zidărie din cărămidă și BCA Ytong, compartimentări de calitate
  • Termosistem cu polistiren ignifugat de 10 cm
  • Hidroizolații premium (Bauder / Soprema)
  • Tâmplărie PVC pe toată înălțimea camerelor – lumină naturală maximă
  • Uși metalice antiefracție + uși interioare cu închidere magnetică
  • Încălzire în pardoseală
  • Parchet laminat + gresie porțelanată în băi și bucătării
  • Centrală termică individuală + termostat inteligent wireless
  • Ventilație mecanizată în băi cu clapetă anti-retur
  • Generator electric pentru lifturi și instalații esențiale
  • Acces controlat cu interfon și card de proximitate
  • Cablare fibră optică pentru internet și TV
  • Sistem electric cu cablaj din cupru și circuite separate
  • Modul Smart Home (iluminat, încălzire, senzori, alarmă, control de la distanță)
  • Clădire racordată la rețeaua publică de apă, cu grupuri de pompare dedicate