Proprietate Premium
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 1
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 2
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 3
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 4
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 5
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 6
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 7
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 8
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 9
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 10
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 11
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 12
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 13
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 14
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 15
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 16
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 17
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 18
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 19
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR
Andreea Nicolae
Andreea NicolaeScrie pe WhatsApp
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 20
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 21
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 22
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 23
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 24
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 25
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 26
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 27
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 28
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 29
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 30
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 31
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 32
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 33
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 34
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 35
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 36
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 37
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 38
APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR
Andreea Nicolae
Andreea NicolaeScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 38
Premium

APARTAMENT 4 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR

Ferdinand - Central - Obor, București
390.000 €3,861 EUR/mp~1,849 €/lună

Tip

Apartament

Camere

4

Suprafață

101 mp

Băi

3

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateApartament
Suprafață101 m²
Camere4
Băi3
EtajEtaj 3
StareÎn Construcție
LocațieFerdinand - Central - Obor, București

Apartament cu 4 camere situat la etajul 3, având o suprafață de 101 mp.

Facilități

  • Complex rezidențial modern
  • Acces securizat și supraveghere video
  • Spații verzi și zone de relaxare
  • Locuri de joacă pentru copii
  • Parcări subterane și supraterane
  • Finisaje premium și compartimentări moderne
  • Lifturi moderne și acces facil
  • Comunitate exclusivistă și liniștită

Proximități

  • Aproape de Piața Iancului și Foișorul de Foc
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Metrou Iancului și Obor în apropiere
  • Școli, grădinițe și licee renumite
  • Mega Mall și Veranda Mall la câteva minute
  • Restaurante, cafenele și supermarketuri
  • Acces facil către mijloace de transport STB

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament cu 4 camere în zona Ferdinand, Obor, București?

Un apartament cu 4 camere în zona Ferdinand, Central, Obor din București are un preț de 390.000 EUR pentru o suprafață de 101 mp. Această ofertă se situează în segmentul superior al pieței locale, fiind potrivită pentru cei care caută spațiu generos și facilități moderne aproape de centrul orașului.

Merită să cumperi un apartament în zona Ferdinand, Obor din București?

Zona Ferdinand, Central, Obor este apreciată pentru accesul rapid către centrul Bucureștiului, infrastructura dezvoltată și proximitatea față de Obor și Piața Obor. Investiția într-un apartament aici este considerată sigură datorită cererii ridicate și facilităților moderne oferite de complexele rezidențiale din zonă.