DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 1
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 2
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 3
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 4
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 5
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 6
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 7
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 8
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 9
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 10
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 11
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 12
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 13
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 14
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 15
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 16
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 17
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 18
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 19
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR
Latif Driouch
Latif DriouchScrie pe WhatsApp
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 20
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 21
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 22
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 23
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 24
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 25
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 26
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 27
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 28
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 29
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 30
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 31
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 32
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 33
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 34
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 35
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 36
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 37
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR  - 38
DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR
Latif Driouch
Latif DriouchScrie pe WhatsApp
Vânzare
1 / 38

DUPLEX 2 CAMERE - FERDINAND CENTRU OBOR

Ferdinand - Central - Obor, București
190.000 €3,585 EUR/mp~901 €/lună

Tip

Duplex

Camere

2

Suprafață

53 mp

Băi

1

Detalii Proprietate

Tip tranzacțieVânzare
Tip proprietateDuplex
Suprafață53 m²
Camere2
Băi1
EtajEtaj 5
StareÎn Construcție
Tip construcțieConstrucție Nouă
LocațieFerdinand - Central - Obor, București

Duplex cu 2 camere situat la etajul 5, având o suprafață de 53 metri pătrați.

Complex rezidențial modern

  • Acces securizat și supraveghere video
  • Spații verzi și zone de relaxare
  • Locuri de joacă pentru copii
  • Parcări subterane și supraterane
  • Finisaje premium și compartimentări moderne
  • Lifturi moderne și acces facil
  • Comunitate exclusivistă și liniștită

Proximități

  • Aproape de Piața Iancului și Foișorul de Foc
  • Acces rapid către centrul Bucureștiului
  • Metrou Iancului și Obor în apropiere
  • Școli, grădinițe și licee renumite
  • Mega Mall și Veranda Mall la câteva minute
  • Restaurante, cafenele și supermarketuri
  • Acces facil către mijloace de transport STB
  • Aproape de parcuri și zone de recreere

Întrebări Frecvente

Cât costă un apartament de tip duplex în zona Ferdinand, Obor, București?

Un duplex cu 2 camere în zona Ferdinand - Obor, București, are un preț de 190.000 EUR pentru o suprafață de 53 mp. Proprietatea este situată într-un complex rezidențial modern, aproape de centrul orașului și de facilități importante. Prețul este competitiv pentru această zonă centrală, unde accesul la transport și servicii este excelent.

Merită să cumperi un apartament în zona Ferdinand, Central, Obor din București?

Da, zona Ferdinand, Central, Obor din București este considerată o alegere bună pentru achiziția unui apartament datorită accesului rapid la mijloace de transport, proximității față de Obor și facilităților moderne din complex. Cartierul oferă siguranță, spații verzi și multiple opțiuni de relaxare, fiind potrivit atât pentru familii, cât și pentru investitori. Prețurile reflectă poziția centrală și beneficiile zonei.